תקנון האתר

מבוא

ביי אופטיק הינה חנות ברשת האינטרנט המציע לציבור הגולשים מוצרי אופטיקה שונים כגון: עדשות מגע ,עדשות למשקפיים, מסגרות למשקפיים, משקפיי שמש ומוצרים נלווים. התקנון נועד להסביר את הקשר והיחס בין ביי אופטיק לגולשים והרוכשים באתר.

בעת רכישת מוצרים באתר מצהיר הרוכש\הגולש כי הוא קרא את תקנון האתר והוא מבין אותו מודע לו ומקבל אותו ולא תהיה לו או למשהו מטעמו כל תביעה או טענה במישרין או בעקיפין כנגד בעלי האתר ומפעיליו . גולש או רוכש שאינו מסכים לכתוב בתקנון זה אינו רשאי לרכוש מוצרים באתר זה .

כללי

הרוכש מצהיר בזאת כתנאי בסיסי לרכישה של עדשות מגע ועדשות למשקפיים כי ברשות הרוכש מרשם מעודכן שנעשה על ידי רופא עיניים או אופטומטריסט מורשה . התאמת המרשם לעיניי הרוכש אינה באחריות ביי אופטיק אלא עם כן נבדק הרוכש אצל ביי אופטיק ואו נציגיה . כמוכן הרוכש מנוסה בהרכבת עדשות מגע מהסוג הנרכש .

עדשות מגע

עדשות מגע הינן מוצר רפואי וחשוב מאד להשתמש בהן בהתאם להוראות היצרן והנחיית רופא עיניים ו/או אופטומטריסט מורשה המלווה אתכם בעת התאמת המרשם . במקרה של אי נוחות בעיניים, גירוי,אדמומיות או רגישות יש להפסיק מיד את השימוש בעדשות ולהיוועץ עם גורם מוסמך .

ביי אופטיק לא תישא בכל אחריות לנזקים שעלולים להיגרם למשתמשים בעדשות מגע ותמיסות לעדשות מגע .

תנאי רכישה באתר

רשאי לבצע רכישה באתר כל אדם מעל גיל 18 ומעלה אשר ברשותו כרטיס אשראי בתוקף ואשר הונפק בישראל על ידי אחת מחברות האשראי הישראליות בלבד .

משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר אישור העסקה ע"י חברת האשראי. באחריות הלקוח לוודא שפרטי כתובתו ופרטי המרשם שמסר נכונים ומדויקים. במידה והלקוח הבחין בטעות לפני משלוח המוצרים עליו לדווח מיידית לביי אופטיק . לאחר משלוח המוצרים החלפת מוצרים אשר הוזמנו בטעות תתבצע ואולם עלות המשלוח תהיה על חשבונו של הלקוח. ה

החלפת עדשות מגע אשר סופקו , תתאפשר עד 14 יום מיום הרכישה.

בעדשות מגע אשר הוזמנו בחו"ל במיוחד לא תהיה אפשרות של ביטול עסקה,החלפה או החזרה

עלות המשלוח בגין החלפה או החזרת עדשות מגע או תמיסות תהיה על חשבון הלקוח. זיכוי עדשות מגע או תמיסות יתבצע רק לאחר החזרתם לביי אופטיק ,באמצעות כרטיס אשראי או באותה שיטת תשלום בא שולמה ההזמנה .למעט דמי משלוח ועלות סליקה בסך 5% או 100 ש"ח הנמוך מבינהם.

החזרות\החלפות למשקפיים או משקפיי שמש.

במידה והנך מעוניין להחזיר או להחליף את המשקפיים או משקפיי השמש שבחרת ניתן לעשות זאת בקלות ועל חשבוננו .

כל שעליך לעשות זה להדביק את מדבקת הגוביינא עם כתובתנו על גבי המדבקה המקורית של המשלוח (עם כתובתך ) לארוז היטב את החבילה ,לגשת לסניף הדואר הקרוב לביתך ולשלוח אלינו בחינם .

במידה ולמשקפיים הורכבו עדשות אופטיות ויש בעיה כל שהיא בראיה נשמח לבדוק ולהחליף את העדשות במידת הצורך ורק לאחר בדיקת אופטומטריסט שלנו ועל פי תאום מראש באחת מהנקודות ברחבי הארץ בהם אנו פועלים (בגין עדשות אופטיות שהורכבו למשקפיים לא יהיה החזר כספי אלא החלפה בלבד )

באחריות הלקוח לדאוג שהמוצר יגיע למחסני האתר בין אם זה בדואר על חשבוננו או מסירה בכל דרך אחרת למחסני האתר .כשהמוצר במצב תקין וחדש וכולל את כל המוצרים שנלוו אליו .

המשקפיים יוחזרו עד 14 יום מיום קבלתם . מומלץ ליצור קשר עם שרות לקוחות האתר לעדכן על המשלוח החוזר באמצעות מייל ,פקס ,או טלפון.

משקפיים בsale – המחיר הינו סופי ,ללא הנחות נוספות ואין אפשרות להחזרות.

ביטול/ החזרות/ החלפות

ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר מבינהם.

הודעה על הביטול תימסר בפקס/דוא"ל

בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה,בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע או כל הפרה אחרת של החוזה,כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול,למעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך בינהם,המוצר יוחזר על חשבון הצרכן.

בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה,או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע או כל הפרה אחרת של החוזה,לא ייגבו דמי ביטול,כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול.

לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר.

סייגים לזכות ביטול: לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים פסידים, עדשות מגע בהזמנת חו"ל  ומוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן.

החזר כספי

החזר כספי מלא יקבל הלקוח תוך 14 מיום קבלת המשלוח במחסני האתר ובאותו אופן בו שולם (ז"א אם שולם בתשלומים יוחזר התשלום בהתאם למספר התשלומים בו קיבלנו את התשלום על הסחורה )

כל הכתוב מתייחס למשקפיים ומשקפיי שמש בלבד אין הכתוב מתייחס לעדשות מגע .

על עדשות למשקפיים אשר יוצרו במיוחד בהתאם למרשם הלקוח, לא יהיה זיכוי כספי, במקרה זה יוחלפו העדשות במסגרת אחריות לחוסר הסתגלות עד שלושה חודשים מיום המשלוח .

ביטול עסקת עדשות

המוצרים הנמכרים באתר

כל המוצרים הנמכרים באתר: עדשות מגע ותמיסות, עדשות למשקפיים ומסגרות , בעלי איכות גבוהה ביותר ומיוצרים על ידי יצרנים מוכרים וידועים העומדים בכל הדרישות והתקנים.

במידה ומוצר שהוזמן אינו נמצא במלאי לאספקה מיידית צוות ביי אופטיק יודיע ללקוח על עיכוב במשלוח ויעדכן על תאריך האספקה .

במידה ולא יהיה לשביעות רצונו של הלקוח יקבל הלקוח זיכוי מלא על כספו . המוצרים יסופקו בתוך 7 ימי עסקים. הזמנת מוצרים שאינם במלאי עד 21 ימי עסקים או כפי שיצוין על ידי צוות ביי אופטיק.

במידה ואספקת המוצר לא אפשרית יעודכן הלקוח וכספו יושב במלואו .

לא תתאפשר החזרה או החלפה בגין הזמנת פריטים מחו"ל.

הזמנה בסכום הנמוך מ 100 ש"ח יחויבו בתוספת של 4 ש"ח עבור משלוח בדואר.

ישנה אפשרות לאיסוף עצמי במקרה זה לא יחויבו דמי משלוח

סודיות ואבטחת מידע

האתר של ביי אופטיק מאובטח ברמה גבוהה ועומד בדרישות האבטחה המחמירות של חברות כרטיסי האשראי.

החיוב בפועל מתבצע לאחד הצפנה וערבול פרטי האשראי ופרטים אלו אינם נשמרים במערכת האתר.

ביי אופטיק מתחייבת לשמור על סודיות פרטי הלקוחות שנמסרו במהלך ההזמנה בכל האמצעים העומדים לרשותה.

למען הסר ספק כל האמור בתקנון מתייחס באופן שווה לבני שני המינים והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד .

סמכות השיפוט בכל עניין ומחלוקת יהיה בבית המשפט המוסמך באזור נתניה בלבד.